Kontakt

Kontaktuppgifter

Adress: Emuge-Franken AB
Hagalundsvägen 43
702 30 Örebro

Epost:
order@emuge-franken.se
quote@emuge-franken.se
support@emuge-franken.se

Telefon: +46 19 245 000
VAT nummer: SE556402379301

Magnus Andersson

Magnus Andersson

VD

 
+46 19 245 002
+46 70 824 5582
magnus.andersson@emuge-franken.com

Susanne Jutemalm

Susanne Jutemalm

Ekonomichef

 
+46 19 245 010
+46 72 527 5594
susanne.jutemalm@emuge-franken.com

Michael Schweidenbach

Michael Schweidenbach

Försäljningschef

  
+46 19 245 006
+46 72 527 5591
michael.schweidenbach@emuge-franken.com

Thomas Nederman

Thomas Nederman

Produktutvecklare

 
+46 19 245 004
+46 72 527 5592
thomas.nederman@emuge-franken.com

Mikael Fredriksson

Mikael Fredriksson

Applikationstekniker

  
+46 70 824 5588
mikael.fredriksson@emuge-franken.com

Peter Gdowski

Peter Gdowski

Programerare

 
+45 24 679 640
peter.gdowski@emuge-franken.dk

P-O Folkesson

P-O Folkesson

Innesäljare och Teknisk support

   
+46 19 245 001
+46 70 824 5581
p-o.folkesson@emuge-franken.com

Heidi Björnfot Siira

Heidi Björnfot Siira

Innesäljare & Teknisk support

  
+46 19 245 009
+46 72 527 5590
heidi.siira@emuge-franken.com

Markus Eriksson

Markus Eriksson

Innesäljare och Teknisk support

 
+46 19 245 003
+46 70 824 5586
markus.eriksson@emuge-franken.com

Lena Krejby

Lena Krejby

Innesäljare

 
+46 19 245 008
+46 72 824 5587
lena.krejby@emuge-franken.com

Catharina Viking

Catharina Viking

Innesäljare & Marknadskoordinator

  
+46 19 245 007
+46 70 824 5589
catharina.viking@emuge-franken.com

Jesper Elgbacka Andersson

Jesper Elgbacka Andersson

Innesäljare

 
+46 19 2772 718
+46 72 527 5595
jesper.andersson@emuge-franken.se

Mathias Fredriksson

Mathias Fredriksson

Sales Area Manager Northern Sweden

 
+46 70 824 5580
mathias.fredriksson@emuge-franken.se

Per-Olov Öberg

Per-Olov Öberg

Sales Area Manager East Sweden

 
mobile: +46 70 
824 5584
mail: per-olov.oberg@emuge-franken.se

Håkan Johansson

Håkan Johansson

Sales Area Manager West Sweden

 
+46 70 824 5585
hakan.johansson@emuge-franken.se

Jan Ohlson

Jan Ohlson

Sales Area Manager East of Småland & Skåne

 
+46 70 651 2705
jan.ohlsson@emuge-franken.se

Dejan Manojlovski

Dejan Manojlovski

Sales Area Manager West of Småland and Halland

 
+46 72 527 5593
dejan.manojlovski@emuge-franken.se

Emuge Franken